ru ua

Ціна нафти BFOE опустилася до свого тижневого мінімуму

Ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) опустилася до свого тижневого мінімуму. Нафта BFOE сьогодні подешевшала на 0,39 дол. (-0,4%), а її середня за 21 день індикативна ціна на звітну дату 23 липня 2013 р. офіційно склала 108,35 дол./бар. Це її найнижчий показник з 15 липня 2013 р.

На звітну дату 17 липня 2013 р. ціна нафти BFOE досягла максимального значення за три місяці - 109,36 дол./Бар. і за наступні чотири звітних дні знизилася на 1,01 дол. (-0,9%), випливає з матеріалів біржі ICE Futures Europe.

На біржі ICE Futures Europe в Лондоні ціна нафти BFOE представлена індикатором IPE Brent Index, значення якого, встановлене наступного дня після завершення контрактного періоду для ф'ючерсу IPE Brent Crude відповідного місяця постачання, визначає остаточну ціну закриття (виконання) угод по цьому інструменту.

Нафтова суміш BFOE - це "кошик" основних нафтових марок, що видобуваються на шельфі Північного моря. Нафта BFOE вважається базовим сортом для визначення цін на нафту на ринках Європи і Середземномор'я.