ru ua

Ціна нафти BFOE опустилася до мінімуму за два з половиною тижні

Ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) опустилася до мінімуму за два з половиною тижні. Нафта BFOE сьогодні подешевшала на 0,42 дол. (-0,4%), а її середня за 21 день індикативна ціна на звітну дату 26 липня 2013 р. офіційно склала 107,26 дол./бар. Це її найнижчий показник з 8 липня 2013 р.

На звітну дату 17 липня 2013 р. ціна нафти BFOE досягла максимуму за три з половиною місяці - 109,36 дол./бар. і з того дня знизилася на 2,1 дол. (-2%), випливає з матеріалів біржі ICE Futures Europe.

На біржі ICE Futures Europe в Лондоні ціна нафти BFOE представлена індикатором IPE Brent Index, значення якого, що встановлюється наступного дня після завершення контрактного періоду для ф'ючерсу IPE Brent Crude відповідного місяця постачання, визначає остаточну ціну закриття (виконання) угод по цьому інструменту.

Нафтова суміш BFOE - це "кошик" основних нафтових марок, що видобуваються на шельфі Північного моря. Нафта BFOE вважається базовим сортом для визначення цін на нафту на ринках Європи і Середземномор'я.