Трагедія на нафтобазі стала індикатором глибини системної кризи влади, - Медведчук

Понеділок 15 червня 2015 11:14

Системна корупція, злочинна недбалість та повна профнепридатність представників чинної влади стали причиною однієї з найбільших техногенних катастроф в Україні. Про це у своєму блозі на сайті громадського руху "Український вибір" пише лідер руху Віктор Медведчук.

За словами політика, безпрецедентний непрофесіоналізм у ДСНС став причиною серйозних фінансових збитків, екологічної катастрофи і, що найстрашніше, людських жертв. "Фахівці відзначають численні недоробки контролюючих органів, низький рівень підготовки служб екстреного реагування, відсутність належної матеріальної бази і системність помилок у сфері координації і управління", - зазначив він.

За словами колишнього заступника міністра внутрішніх справ України Михайла Корнієнка, очевидний непрофесіоналізм керівництва ДСНС.

"Відповідні фахівці в перші ж години могли і повинні були змоделювати ситуацію, рекомендувати принципи та прийоми гасіння пожежі на даному об'єкті, щоб уникнути жертв серед пожежників. Але час минув, і зараз всі чекають, коли все вигорить", - резюмує Корнієнко.

Медведчук зазначає, що сьогодні ніхто не застрахований від повторення подібної трагедії. "Столична влада стверджує, що з 380 газових заправок в Києві 200 не мають дозвільних документів і будуть демонтовані. Тобто більше половини таких об'єктів досі успішно працюють поза законом, і лише НП на нафтобазі змусило поворухнутися контролюючі органи", - підкреслив він.

Політик впевнений, що трагедія на нафтобазі стала своєрідним індикатором глибини системної кризи влади і показала, що подібна пожежа завтра може розгорітися в будь-якій сфері життєдіяльності держави.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся