Торги на "Українській біржі" завершилися зниженням індексу на 1,13%

Торги на "Українській біржі" завершилися зниженням індексу на 1,13% - до 946,24 пунктів. Обсяг торгів склав 61,263 млн грн, з них на фондовому ринку - 20,542 млн грн.

На настрої інвесторів сьогодні вплинуло зниження Світовим банком прогнозу економічного зростання Східно-Азіатського регіону при збереженні похмурих перспектив для ділового клімату та корпоративних фінансів. Світовий банк переглянув прогноз щодо економічного зростання країн Азії в 2012 р. у бік зниження - до 7,2%. У травні ц.р. прогноз організації становив 7,6%. За підсумками 2011р., нагадаємо, даний показник склав 8,2%. Фахівці банку також попередили, що боргова криза в Європі може негативно позначитися на динаміці азіатського ВВП, внаслідок чого його зростання може сповільнитися на 2%.

Світові біржі реагують і на невизначеність у Європі, де сьогодні проходить зустріч Єврогрупи. Міністри фінансів країн зони євро обговорюють ситуацію в Іспанії і Греції.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся