Тимошенко закликала Порошенка ветувати закони про особливий статус Донбасу

Партія "Батьківщина" ініціює скасування законів про особливий статус Донбасу та закликає Петра Порошенка накласти вето на законопроекти про спеціальний статус Донбасу, не зважаючи на те, що вони вносилися ним особисто. Про це на заявила лідер партії Юлія Тимошенко.

"Я добре розумію, що ці закони ініційовані саме Президентом України, що вони проведені завдяки сильному тиску на депутатів Верховної Ради. Але ще не запізно повернутися на проукраїнські патріотичні позиції і накласти вето на обидва закони, враховуючи те, що після прийняття цього закону ніякого миру не наступило, враховуючи те, що суспільство обурене прийняттям цих законів, враховуючи те, що ці закони нав‘язали Верховній Раді без публічного обговорення суспільством", - зазначила голова партії "Батьківщина".

Політик також повідомила, що депутати "Батьківщини" вже зареєстрували постанову щодо скасування цих "законів про капітуляцію". Документ мають підписати усі депутати від партії "Батьківщина".

Тимошенко також закликала депутатів з інших фракцій, які не голосували за прийняття вищеназваних законів, зробити відповідні заяви. Вона звернулася до ЗМІ з проханням оприлюднити такі заяви, оскільки в "Батьківщині" мають сумнів, що законопроекти насправді набрали 277 та 287 голосів.

Лідер "Батьківщини" також звернулася до патріотичних сил із закликом консолідувати зусилля та домогтися скасування "путінських законів про капітуляцію".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся