ua en ru

Терехов розповів власну версію ДТП зі своєю участю

Терехов розповів власну версію ДТП зі своєю участю Фото: Євген Терехов

Терехов заявляє, що був тверезий і знаходився в машині один, грошей у нього не було

Кандидат у мери Павлограда від УКРОПу Євген Терехов, який вранці 8 листопада потрапив у дорожньо-транспортну пригоду (ДТП) розповів свою версію аварії, що сталася. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Машина належить одній з симпатиків нашої партії, яка погодилася допомогти. Моя в ремонті. Саме це врятувало мене!!! Упевнений, що такого зіткнення моя машина не витримала... Моя швидкість була 110 км. Виконував маневр для обгону і опинився затиснутим між фурами АТБ і "Брусничка". Пішов від лобового зіткнення. Випадково це все сталося чи ні. Упевнений, скоро ми дізнаємося", - написав він.

Також Терехов повідомив, що на момент аварії він був один у машині, грошей в машині не було.

Крім того, Терехов заявив, що не був у стані алкогольного сп'яніння, що підтверджується результатами експертизи.

"Я був абсолютно тверезий! Що підтвердила експертиза. Пов'язано це з замахом!? Припущення є... Чорновіл, Кузьма-дуже дивно", - написав він.

Доброе утро, друзья!Всегда важно получать информацию от первоисточника. С интересом почитал версии и гипотезы происшес...

Posted by Евгений Терехов on 9 ноября 2015 г.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що кандидат у мери Павлограда від УКРОПу Євген Терехов, який вранці 8 листопада потрапив у дорожньо-транспортну пригоду (ДТП) виключає ймовірність того, що ДТП за його участю було випадковим.