Поточні зобов'язання України в іноземній валюті становлять близько 26 млрд дол., - Мінфін

Поточні зобов'язання України в іноземній валюті становлять близько 26 млрд дол. Про це в ході прес-конференції заявила директор Департаменту боргової та міжнародної фінансової політики Міністерства фінансів України Галина Пахачук, передає кореспондент РБК-Україна.

"Якщо говорити про програму запозичень на 2012 р. Міністерства фінансів, передбачено 98 млрд грн. Ми маємо на 2013 р. прогнозні цифри, вони наближені до 2012 р... В середньому Україна позичає на зовнішніх ринках, якщо брати 2012 р., близько 4 млрд дол. США на рік, все інше - запозичення на внутрішньому ринку", - повідомила Пахачук.

При цьому вона зазначила, що поточні зобов'язання України в інвалюті становлять близько 26 млрд дол.

"Якщо говорити про обслуговування наших валютних зобов'язань, які є по зовнішньому боргу, - ця сума сьогодні не більше 26 млрд дол. Це сума погашення всіх наших зобов'язань, які Україна як суверенна держава взагалі має в іноземній валюті", - сказала вона.

За її словами, структура зовнішнього боргу валют наступна: 4% - євро, 47% - гривня, 34% - долари і спеціальні права запозичення.

Крім того, вона зазначила, що співвідношення зовнішнього і внутрішнього боргу становить 53% до 47%, і в найближчі три роки є завдання наблизити це співвідношення до паритетного значення.

Читайте також: Золотовалютні резерви НБУ становлять понад 29 млрд дол., - Литвицький

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся