Таліби розстріляли слідчих у справі про вбивство українських альпіністів у Пакистані

НовиниНадзвичайні події    07.08.2013 - 14:23
У Пакистані розстріляли групу місцевих поліцейських, яка займалася розслідуванням вбивства 22-33 червня 10 іноземних туристів, серед яких було троє із Харкова.

У Пакистані розстріляли групу місцевих поліцейських, яка займалася розслідуванням вбивства 22-23 червня 10 іноземних туристів, серед яких було троє із Харкова. Про це повідомляє TBi з посиланням на Reuters.

"Група пакистанських поліцейських потрапила під обстріл в неспокійному районі Діамар Гілгіт-Балтистан провінції північного Пакистану в понеділок пізно ввечері. Бойовики відкрили вогонь по кортежу з правоохоронцями", - йдеться у повідомленні.

Представники пакистанських талібів взяли на себе відповідальність за напад на поліцію.

Нагадаємо, в ніч проти 23 червня внаслідок атаки бойовиків на табір альпіністів на півночі пакистанського Кашміру загинули троє харківських альпіністів і двох словаків, які у складі міжнародної групи збиралися вийти на гору Нанга Парбат (8125 м, Пакистан). Бойовики вбили також двох китайців, литовця і непальця. Крім того, серед жертв - один турист із подвійним американсько-китайським громадянством.

Трагедія сталася в регіоні Гілгіт-Балтистан, який вважався однією з найбільш безпечних областей Пакистану, але в останні роки там було зафіксовано низку нападів бойовиків на представників шиїтської меншини.

Відповідальність за вбивство туристів узяло на себе пакистанське воєнізоване угруповання Джундулла (Jundullah). Пізніше про свою причетність заявив пов'язаний із Джундулла рух "Техрік-і-Талібан Пакистан".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top