ru ua

Т.Гейтнор: Адміністрація Б.Обами сподівається на підтримку Республіканської партії у схваленні фінансової реформи.

Адміністрація президента США Барака Обами сподівається на підтримку Республіканської партії для схвалення фінансової реформи, проект якої знаходиться на розгляді в сенаті. Таку заяву зробив міністр фінансів США Тімоті Гейтнор. Він відзначив, що сподівається на ухвалення законопроекту якнайскоріше - за підтримки як Демократичноъ, так і Республіканськоъ партій, передає Associated Press.

Нагадаємо, 23 березня банківський комітет сенату США схвалив законопроект, що передбачає реформування системи фінансових регуляторів у країні. Під час голосування за запропонований представником Демократичної партії в комітеті Крістофером Доддом пакет документів висловилися 13 членів комітету, тоді як 10 були проти. Після схвалення в комітеті законопроект буде винесено на голосування в сенат США.

Таким чином, сенаторам належить вирішити, чи варто надати уряду країни право впливати на події, що відбуваються в американських компаніях фінансового сектора, за умови, що такі події становлять небезпеку для національної економіки. Крім того, у разі ухвалення даного пакету заходів, в США буде створено нове відомство, покликане захищати права споживачів фінансових послуг, що матиме право видавати нормативні документи з даного питання, обов'язкові до виконання, а також накладати штрафи на компанії, що їх порушують.