Сумське НВО ім. Фрунзе виготовило насоси для Калінінської АЕС на 6,5 млн дол.

Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання ім. Фрунзе виготовило 13 насосів для Калінінської АЕС Росії на загальну суму близько 193 млн руб. (близько 6,5 млн дол.) Про це повідомляє прес-служба підприємства.
До Росії поставлять відцентрові насосні агрегати продуктивністю 60 куб. м на годину для подачі води і підтримки тиску в першому контурі електростанції і конденсатні насосні агрегати для перекачування конденсату відпрацьованої пари.
НВО ім. Фрунзе виробляє насосне обладнання для атомної енергетики з 1979 р. За цей час підприємство випустило більше 1300 насосних агрегатів для АЕС. В даний час, зокрема, об'єднання займається виробництвом обладнання для українських Рівненської, Запорізької і Південноукраїнської АЕС, а також агрегати для російських замовників, яких планується поставити на Нововоронезьку, Смоленську, Ростовську і Ленінградську атомні електростанції.
Підприємство входить до групи компаній "Енергетичний стандарт".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся