Судова тяганина з RosUkrEnergo представляє загрозу платоспроможності "Нафтогазу України" на найближчі 6-12 місяців, - аналітики.

Судова тяганина з RosUkrEnergo представляє загрозу платоспроможності "Нафтогазу України" на найближчі 6-12 місяців, вважають аналітики інвестиційної компанії Astrum Investment Management. "Після заяв Gas de France і E.ON про необхідність створення міжнародного консорціуму для управління українською газотранспортною системою, в справі про визначення власника технічного газу обсягом у 11,5 млрд кубометрів адвокати "Газпрому" різко змінили свою позицію, ставши на підтримку RosUkrEnergo. Це загрожує "Нафтогазу України" істотним приростом за його зобов'язаннями, який представляє небезпеку для платоспроможності компанії в перспективі 6-12 місяців", - йдеться в аналітичному звіті компанії. На думку аналітиків, уряду і Нацбанку знову доведеться підтримувати "Нафтогаз", що ляже додатковим тягарем на бюджет і золотовалютні резерви в другій половині 2009 р. У той же час, аналітики відзначають, що доля угод між Україною і ЄС поки не визначена. "Підсумки переговорів щодо технічної угоди про умови транзиту російського газу до Європи, що розпочалися 27 березня в Москві, залежатимуть від гнучкості позицій європейських країн відносно підписаної декларації між Україною і ЄС. Під час запланованого на цей тиждень візиту до Німеччини Президента Росії Д.Медведєва, Росія також може отримати підтримку Німеччини в питанні перегляду декларації", - вважають вони.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся