Суд задовольнив позов ГПУ про знесення самовільно збудованих споруд над тунелем Харківського метрополітену.
10:16 17.12.2008 Ср
1 мин
Господарським судом Харківської обл. задоволено позов Генеральної прокуратури України в інтересах держави в особі Харківської міської ради про знесення самовільно збудованих споруд. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури. Під час перевірок, проведених Генеральною прокуратурою, було встановлено, що у порушення умов договору оренди земельної ділянки та вимог законодавства АТ "Концерн "Авек і Ко" здійснило самовільне будівництво торгівельних майданчиків над тунелем Харківського метрополітену.