Суд відмовив А.Авакову в розгляді позову проти міськради за незаконну агітацію на користь В.Януковича.

Суд відмовив губернатору Харківської обл. Арсену Авакову в розгляді позову проти міськради за незаконну агітацію на користь лідера Партії регіонів Віктора Януковича. Відмову в розгляді справи Дзержінський райсуд Харкова мотивував тим, що позов мав бути поданий не пізніше 00:00 дня, який передує дню голосування, тобто суботи, 16 січня 2010 р., передає кореспондент РБК-Україна. "Вдень голосування є 17 січня 2010 р. (почало в 08:00), а згідно з ч. 17 ст. 64 ЗУ "Про вибори Президента України" встановлений обов'язок для служб місцевих органів виконавчій владі і органів місцевого самоврядування зняти передвиборну агітацію з 00:00 останньої п'ятниці, яка передує дню виборів, тобто позивач мав можливість виявити з вказаного часу, як він відзначає, бездіяльність відповідача, і звернутися до суду у визначені законом терміни", - йдеться у рішенні суду. 

За словами А.Авакова, найближчим часом буде подана апеляція до Апеляційного суду.

Голова Харківської обласної державної адміністрації А.Аваков в своєму позові вимагав визнати протиправною діяльність міськради, яка не вжила заходів щодо зняття розміщеної в Харкові передвиборної агітації кандидата на пост Президента України В.Януковича.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся