Суд заарештував двох підозрюваних у спробі викрадення військового літака в Миколаєві
Центральний районний суд Миколаєва обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою двом особам, які планували викрадення військового літака з військового аеродрому "Кульбакіно" у Миколаєві. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Генеральної прокуратури України.
"В кінці жовтня цього року двоє жителів м. Миколаєва з метою надання допомоги представникам іноземної держави в проведенні підривної діяльності проти України, схиляли льотчика авіаційної бригади повітряних сил збройних сил України однієї з військових частин до викрадення військового літака СУ-25 з аеродрому на тимчасово окуповану територію Криму, а також надання інформації про графік польотів військових літаків, які задіяні в антитерористичній операції в Луганській та Донецькій областях України", - йдеться в повідомленні.
За даним фактом управління Служби безпеки України в області відкрило кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада).
Хід досудового розслідування перебуває на контролі прокуратури області.
Нагадаємо, вчора, 26 листопада, СБУ повідомила про запобігання викрадення українського військового літака з аеродрому в Миколаєві.