ua ru

Суд переніс останнє слово Савченко на 9 березня, вона оголосила сухе голодування

Суд переніс останнє слово Савченко на 9 березня, вона оголосила сухе голодування Фото: останнє слово Надії Савченко в суді відкладається

Захист Савченко на суді просив виправдати підсудну.

Донецький міський суд Ростовської області (Російська Федерація) переніс останнє слово підсудної української льотчиці Надії Савченко на 9 березня 2016 року, передає "Радіо Свобода" в Twitter.

"Суддя не дав Савченко вимовити останнє слово і оголосив продовження процесу 9 березня в 11:00", - йдеться в повідомленні.

За словами адвоката Миколи Полозова, Савченко оголосила про початок сухого голодування.

"Суд раптово заявив про відкладення засідання на 9 березня, не давши Савченко заявити останнє слово. Вона заявила про початок сухого голодування", - зазначив Полозов.

Зазначимо, захист Савченко на суді просив виправдати підсудну.

"Савченко була позбавлена права на суд присяжних у Росії. Але дозвольте, вона іноземка і підпорядковується нормам міжнародного права. Засуджуючи Савченко зараз, позбавляючи суду присяжних, ми порушуємо Європейську Конвенцію про право на суд. Справа Савченко політична. РФ вторглася на територію України, її війська там знаходяться. І Савченко судять, щоб це виправдати", - заявив адвокат Марк Фейгін у ході дебатів.

Він також зазначив, що Савченко не буде подавати апеляцію на вирок.

"Яка це ганьба для нас, що Савченко не хоче апеляції, тому що в Росії немає справедливого суду. Якщо Савченко не буде відпущена, якщо Росія не знайде сил вибачитися перед нею, це буде катастрофа. Україна цього не пробачить", - додав Фейгін.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Савченко вимагала завершити суд над нею 3 березня.