ua ru

Суд Києва розгляне справу про встановлення факту збройної агресії проти України

Суд Києва розгляне справу про встановлення факту збройної агресії проти України
Апеляційний суд Києва визнав незаконною і скасував постанову Шевченківського районного суду про відмову у відкритті провадження по справі про встановлення факту збройної агресії проти України.

Апеляційний суд Києва визнав незаконною і скасував постанову Шевченківського районного суду про відмову у відкритті провадження по справі про встановлення факту збройної агресії проти України. Про це повідомляє прес-служба директора юридичної фірми Lions Litigate Станіслава Батрина.

Тепер справу буде розглянуто по суті Шевченківським судом.

Зазначимо, ще 29 серпня 2014 р. Батрин звернувся в Шевченківський районний суд Києва з вимогою встановити юридичний факт збройної агресії проти України. Суд першої інстанції відмовився розглядати справу, однак дане рішення скасовано судом вищої інстанції. Рішення є остаточним і оскарженню не підлягає.

Від встановлення факту збройної агресії проти України залежить виникнення права громадян України на отримання від держави в особі уповноважених органів влади захисту, забезпечення безпеки їх життя й реалізації цивільних прав і свобод шляхом прийняття державою активних заходів на виконання ст. 3 і 27 Конституції України (обов'язок держави - захищати життя людини).

Як відзначили в прес-службі, Україна повинна визнати факт військового вторгнення Росії постановою парламенту, і створити слідчу комісію для комплексного розслідування такого вторгнення.

Нагадаємо, 15 листопада на саміті "Великої двадцятки" в Брісбені Президент США Барак Обама назвав дії Росії в Україні загрозою всьому світу.