Суб"єкти права можуть оскаржити конституційну реформу-2004 після рішення КСУ від 27 червня 2008 р., - Секретаріат президента.

Заступник глави Секретаріату президента, Представник Президента в КСУ і ЦВК Марина Ставнійчук не виключає можливості оскарження суб'єктами права в Конституційному суді внесення змін до Конституції 8 грудня 2004 р. Про це вона повідомила сьогодні під час брифінгу, передає кореспондент РБК-Україна. "Не можна виключати, що політичні сили чи інші суб'єкти подання до Конституційного суду, що народні депутати не звернуться до Конституційного суду", - сказала вона. Водночас М.Ставнійчук виключила можливість звернення з цього приводу до КСУ Секретаріату президента. "У Секретаріаті президента питання оскарження законопроекту №2222 щодо внесення змін до Конституції не обговорювалось і не обговорюється", - пояснила вона. Загалом же заступник глави Секретаріату президента позитивно оцінила рішення КСУ, яке стосується визнання неконституційною заборони КСУ перевіряти конституційність змін до Конституції, які вже набули чинності. За її словами, якщо у народних депутатів є необхідність обмежити повноваження КСУ, то вони можуть це зробити у цілком законний спосіб – внесенням змін до Конституції у цій частині. Нагадаємо, 27 червня КСУ оприлюднив своє рішення, яким визнав неконституційною заборону КСУ розглядати на предмет конституційності закони, якими було внесено зміни до чинної Конституції.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся