Будівництво Kadorr group в Одесі може бути аферою, - депутат

НовиниНерухомість    26.07.2017 - 17:59

В Одеській міськраді заявили, що продаж квартир на вулиці Червоних зір може бути незаконною

Продаж квартир у запланованому житловому комплексі на вулиці Червоних зір будівельною компанією Kadorr group може бути незаконною. Про це в ході чергової сесії Одеської міськради заявив депутат Микола Крикливий, передають "Українські новини".

За даними видання, мова йде про земельну ділянку пансіонату "Червоні зорі". Будівельна компанія вже активно рекламує продаж квартир на сайтах нерухомості. При цьому, як заявив Крикливий, у Kadorr немає жодного дозвільного документа на будівництво житлового комплексу на даній земельній ділянці.

"У нас є великі сайти, які продають нерухомість в Одесі. Двокімнатні, однокімнатні. Дану інформацію виклала і будівельна компанія Кадорр груп. Є проект будинку на вулиці Червоних зорь, на території пансіонату "Червоні зорі". Знаючи інформацію та будучи переконаним в її достовірності, Кадорр груп не має ніякого відношення до цієї земельної ділянки. Власність пансіонату належить ДП "Укрпрофоздоровниця". Кадорром не подавалась і не розроблялася ніяка проектно-кошторисна документація по будівництву житлового комплексу на цій території", - сказав він.

Депутат припустив, що це може бути черговою будівельною аферою. "Можливий факт шахрайства. Адже люди вже можуть купувати квартири в неіснуючому будинку", - зазначив Крикливий.

Він запропонував створити депутатську комісію і докладно розібратися в ситуації, щоб не отримати черговий недобуд.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top