ru ua

Стрілянина в школі у Флориді: загинули 17 людей

Стрілянина в школі у Флориді: загинули 17 людей Фото: стрілянина у Флориді (скріншот відео)

Опубліковано відео з місця події

У результаті стрілянини у школі міста Паркленд у Флориді (США) загинули щонайменше 17 людей. Про це повідомив шериф округу Бровард, передає ABC News.

Серед загиблих - діти та дорослі: 12 осіб загинули в будівлі школи, двоє - біля школи, один - на дорозі біля школи, ще двоє померли в лікарні.

Також повідомляється про 17 поранених.

Раніше поліція затримала чоловіка, який відкрив стрілянину в середній школі в Паркленді, ним виявився 19-річний Ніколас де Хесус Крус - колишній учень школи, якого, зі слів шерифа, виключили за порушення дисципліни.

Після затримання стрілка поліція продовжила обшукувати будівлю школи, заявивши що там поки що небезпечно і потрібно впевнитися, що там не переховується ще хтось.

Стрілянина в школі у Флориді: загинули 17 людейСтрілянина в школі у Флориді: загинули 17 людейСтрілянина в школі у Флориді: загинули 17 людейСтрілянина в школі у Флориді: загинули 17 людейСтрілянина в школі у Флориді: загинули 17 людей

Фото: стрілянина в школі у Флориді

Канал ABC також опублікував у Twitter два відео з місця події.

Зазначимо, у школі Паркленда, розташованого за 60 від Маямі, навчаються близько трьох тисяч дітей віком від 14 до 18 років.

Нагадаємо, вдень у середу, 14 лютого, в США на півдні штату Флорида в школі міста Паркленд сталася стрілянина.

На місці працювало кілька машин швидкої допомоги, поліція оголосила спецоперацію в районі школи, була проведена евакуація дітей.