Вартість оформлення закордонного паспорта в продовж 3 днів становить 1205,75 грн, - МВС.

Вартість оформлення закордонного паспорта в продовж 3 днів становить 1205,75 грн. Про це РБК-Україна повідомили в Держдепартаменті у справах громадянства імміграції та реєстрації фізичних осіб МВС України.
Як зазначили в Держдепартаменті, в цю суму зокрема входить:
1) державне мито - 340 грн (спрямовується до державного бюджету);
2) видача довідки про відсутність/наявність судимості - 26,20 грн (спрямовується до спецфонду держбюджету для МВС);
3) плата у розмірі вартості бланка паспорта та надбавки в сумі 25% такої вартості, що в сумі становить 525 грн. З цих коштів до спецфонду МВС надходить 105 грн, а консорціуму ЄДАПС - 420 грн.
Окрім того, до загальної суми входить плата за надання послуг з виконання запиту для термінового оформлення закордонного паспорта в розмірі 314,55 грн. Ці кошти також переказуються до спец фонду МВС України.
Вартість оформлення паспорта в десятиденний термін становить 862,08 грн. З цієї суми державне мито - 340 грн. Довідка про несудимість - 26,2 грн. Плата у розмірі вартості бланка паспорта та надбавки в сумі 25% такої вартості, що в сумі становить 337,5 грн. З цих коштів до спецфонду МВС надходить 67,5 грн, а консорціуму ЄДАПС - 270 грн. Окрім того, до загальної суми входить плата за надання послуг з виконання запиту для термінового оформлення закордонного паспорта в розмірі 158,38 грн. Ці кошти також переказуються до спец фонду МВС.
Нагадаємо, 13 квітня ц.р. заступник гендиректора консорціуму ЄДАПС Олександр Драніков заявив, що для Міністерства внутрішніх справ України вартість закордонного паспорту становить 40 грн, для громадян України - 383 грн.
"Ми відпускаємо закордонні паспорти МВС по 40 грн. Вартість закордонного паспорта для споживача на сьогодні складає 383 грн 32 коп... 30% вартості паспорта - це вартість виробника, а все інше - платежі держави", - наголосив О.Драніков.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся