Standard & poor's знизила довгостроковий кредитний рейтинг оператора вантажних залізничних перевезень Lemtrans

Служба кредитних рейтингів Standard & poor's знизила довгостроковий кредитний рейтинг українського оператора вантажних залізничних перевезень ТОВ "Лемтранс та його холдингової компанії Lemtrans Ltd. з В до В-; прогноз зміни рейтингів - "Негативний". Про це повідомляється в звіті служби кредитних рейтингів Standard & poor's (S&P).

Згідно з повідомленням, рейтинги групи "Лемтранс" були знижені після зниження довгострокового суверенного кредитного рейтингу України та оцінки ризику переказу і конвертації валюти з В до В - 1 листопада 2013 р., оскільки компанія отримує значну частку виручки від діяльності в цій країні.

На думку S&P, пониження оцінки ризику переказу і конвертації валюти для українських несуверенних позичальників стримує рівень рейтингу "Лемтранс" за зобов'язаннями в іноземній валюті, що зумовлено ймовірністю посилення ризиків, пов'язаних з обмеженнями щодо валютних операцій внаслідок спроб українського уряду забезпечити покриття зростаючих потреб у зовнішньому фінансуванні, і їх впливом на кредитоспроможність групи.

Standard & poor's зазначила слабкість банківського сектора України (компанія тримає ліквідні засоби в українських банках). Як наслідок, S&P переглянули оцінку профілю фінансових ризиків "Лемтранс" з "агресивного" на "характеризується високим рівнем фінансового важеля", незважаючи на високі для даного рівня рейтингу характеристики кредитоспроможності.

Служба кредитних рейтингів також переглянула прогноз економічного зростання для України на 2013 р. і вважає, що в 2013 р. показник зростання ВВП буде мати від'ємне значення (-1%) і, що прогнозований низький ріст ВВП може і надалі негативно впливати на операційну діяльність "Лемтранс". Згідно з повідомленням, оцінка профілю бізнес-ризиків ТОВ "Лемтранс" як "слабкої" відображає головним чином волатильність виручки, притаманну сектору, вантажоперевезень і тісно пов'язану з волатильністю української економіки, яка в значній мірі залежить від сировинних товарів, а також високий рівень концентрації клієнтської бази групи: в 2013 р. на частку трьох основних клієнтів припадало понад 85% виручки.

Служба кредитних рейтингів S&P оцінила ліквідність групи "Лемтранс" як "менш ніж достатню".

100% статутного капіталу "Лемтрансу" належать СКМ.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся