США направили скаргу до СОТ у зв'язку з тарифами ЄС на товари високих технологій.
22:11 28.05.2008 Ср
1 мин
США направили скаргу до Світової організації торгівлі (СОТ) з приводу завищених, на думку Вашингтона, тарифів на високотехнологічні товари (такі, як комп'ютерні монітори і принтери), встановлених Європейським союзом (ЄС). СОТ підтвердила сьогодні, що отримала скаргу від США, передає Associated Press. Тепер США і ЄС мають сісти за стіл переговорів і спробувати вирішити суперечку. Якщо їм не вдасться це зробити в рамках відведеного 60-денного періоду, США можуть попросити СОТ вирішити проблему. Суперечка стосується угоди 1996 р. з країнами ЄС про зниження тарифів на товари високих технологій. Сьогодні у Вашингтоні відбудеться прес-конференція з торговим представником США Сьюзан Шваб.