США і країни G7 продовжать працювати над тим, щоб Росія відчула більші наслідки від агресії проти України, - Пауер

США і країни G7 продовжать працювати над тим, щоб Росія відчула ще великі наслідки від своєї агресії проти України.

США і країни G7 продовжать працювати над тим, щоб Росія відчула ще більші наслідки від своєї агресії проти України. Про це заявила постійний представник США в ООН Саманта Пауер на засіданні Ради безпеки ООН в Нью-Йорку.

"Ми будемо продовжувати працювати з нашими європейськими партнерами, з країнами "Великої сімки", щоб Росія відчула ще більші наслідки (від своєї агресії проти України). Я розумію, що це викликає наслідки для жителів інших країн, для компаній, які втрачають торгівлю з Росією. Всі ці витрати значні, і ми не ставимося до них поблажливо. Але ви повинні чітко сказати: якщо нічого не робити, збиток від виклику Россі до міжнародного порядку буде набагато більший", - заявила Пауер.

Вона заявила, що правила і принципи, за якими живе міжнародне співтовариство, складалися поколіннями і дуже багато життів було пожертвувано, щоб виробити ці принципи і закріпити їх.

"Ми всі зацікавлені у збереженні цих принципів. Загроза міжнародного порядку - це загроза миру і безпеки всіх. Це ті правила, які Росія зневажає", - заявила Пауер.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся