США готові у будь-який момент ввести санкції проти компаній, які торгують з РФ, - Держдеп

США готові у будь-який момент ввести санкції проти компаній, які торгують з РФ, - Держдеп
Фото: Хізер Нойэрт, офіційний представник Державного департаменту США (U. S. Department of State)

Санкції проти компаній, які ведуть бізнес з російським оборонним сектором

США готові до введення в майбутньому нових санкцій проти компаній, що ведуть бізнес з російським оборонним сектором. Про це, як пише видання пише Washington Examiner, розповіла офіційний представник Держдепу Хезер Нойерт.

За словами Нойерт, санкційний закон дуже складний і необхідно прийняти рішення для запровадження санкцій.

"29 січня (...) не було останнім днем введення санкцій відносно РФ, це був перший день, коли у нас з'явилися повноваження в рамках CAATSA (закон "Про протидію супротивникам США допомогою санкцій" – ред.) ввести санкції, якщо ми вирішимо, що має місце діяльність, яка підпадає під санкції. Немає кінцевого дня, коли дія цих повноважень закінчиться", - заявила вона.

Також у заяві наголошується, що США залишають за собою у будь-який момент ввести санкції проти компаній, що ведуть бізнес з російським оборонним сектором.

"Той факт, що ми не ввели санкції в самий перший день, не означає того, що ми не введемо санкції у майбутньому", - додала прес-секретар Держдепу

Нагадаємо, США заявили, що готові ввести санкції проти фігурантів "кремлівського доповіді".

Також раніше повідомлялося, що президент США Дональд Трамп 2 серпня 2017 року підписав закон CAATSA проти Росії, Ірану і КНДР. У жовтні 2017 року Держдеп США опублікував перелік осіб і організацій в оборонному і розвідувальному секторі Росії, за "значні" операції з якими можуть бути введені санкції.

Крім того, вранці 30 січня був оприлюднений "Кремлівський доповідь". У переданий Конгресу США список увійшли імена 210 осіб, випливає з документа, поширеного Мінфіном США. Відомство оприлюднило лише фрагмент доповіді - незасекреченную його частину.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся