Термін обігу ПДВ-облігацій складе близько 2-3 років - А.Клюєв

Термін обігу ПДВ-облігацій складе близько 2-3 років. Про це на брифінгу заявив перший віце-прем'єр міністр Андрій Клюєв, передає кореспондент РБК-Україна.
"Зараз готується положення на цю тему. Ви знаєте, що сума заборгованості з ПДВ становить понад 25 млрд грн, зараз йдуть перевірки... Ми відкинемо підприємства, які надумали ПДВ... Закінчимо перевірки і чітко визначимо, на яку суму будуть виписані ОВДП, і термін обігу їх буде в межах 2-3 років", - сказав А.Клюєв. У той же час, інші параметри емісії ОВДП для розрахунку з ПДВ-боргами перед експортерами, такі як процентна ставка, і можливості вільного обігу паперів - поки залишаються невідомими, сказав А.Клюєв. "Не готовий сказати. Положення виписується. Після прийняття бюджету протягом двох тижнів буде відомо", - пообіцяв А.Клюєв. Він також відзначив, що підприємства, яким заборгованість з ПДВ буде відшкодована ОВДП, зможуть використовувати держоблігації як заставу для отримання кредитних коштів у банках. За словами Клюєва, така можливість закладаються у відповідне положення.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся