Попит ювелірів на банківське золото в Україні відновиться до докризового рівня не раніше 2011 р., - учасник ринку.

Попит ювелірів на банківське золото в Україні відновиться до докризового рівня не раніше 2011 р. Про це журналістам заявив начальник відділу операцій з банківськими металами VAB банку Владимир Піщаний, передає кореспондент РБК-Україна.

«Попит в 2010 р. повністю не відновиться, тим більше, тут така ситуація, що ювеліри в більшості випадків перевели свої потужності на срібло. Срібло краще продається. І зараз попит не підтримує повернення продажів ювелірів на позначки хоч би дворічної давності», - сказав В.Піщаний.

Він також нагадав, що «в 2009 р. ювелірами було виготовлено виробів із золота всього 44,5% від рівня 2008 р.». «Сильно знизилося споживання золота виробниками ювелірних виробів. У 2009 р. ця цифра склала всього трохи більше половина всього проданого на ринку металу - 51,5%. Для порівняння, в 2008 р. - це 57%, в 2007 р. - це майже 68%», - зазначив він.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся