Попит на земділянки під комерційну нерухомість в Україні впав в 5-6 разів в порівнянні з докризовим періодом, - експерт.

Попит на земділянки під комерційну нерухомість в Україні впав в 5-6 разів в порівнянні з докризовим періодом. Про це РБК-Україна повідомила сьогодні юрист компанії Salans Анжеліка Штукатурова. За її словами, особливо помітно це позначилося на ділянках під нерухомість в преміум-сегменті. "Зараз власники, які набували ділянок під забудову торгових центрів, безуспішно намагаються від них позбавитися. Практично немає попиту під ділянки для коттеджних городків", - сказала вона. Разом з тим, за словами А.Штукатурової, в даний час інтерес інвесторів перемістився на земділянки сільгосппризначення. "Тут попит зростає. Їх готові викупляти, брати в оренду. Наприклад, під вирощування рапсу інвестори готові брати ділянки на будь-яких умовах", - сказала вона. Згідно даним компанії SV Development, за реальними операціями в січні-березні ц.р. середня вартість землі в Київській обл., зменшилася на 20,12% - до 4132 дол. за 1 сотку, в Одеській обл. - на 19,75% - до 6,855 дол. за 1 сотку, в Львівській обл. - на 18,71% - до 2641 дол. за 1 сотку, в Харківській обл. - на 17,22% - до 1764 дол. за 1 сотку, в Дніпропетровській обл. - на 22,24% - до 2786 дол. за 1 сотку.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся