Попит на алюміній в Китаї за підсумками 2012 р. складе 6%, - Alcoa

Провідні компанії світу в металургійному і гірничорудному секторах переглядають свої оцінки по темпах зростання китайської економіки і її попиту на промислові метали. На думку аналітиків Alcoa, на тлі уповільнення темпів промислового виробництва і загального охолоджування економіки попит на алюміній в Китаї за підсумками 2012 р. складе 6%. Колишній прогноз був зроблений в липні цього року і складав 7%, передає "Росія 24".

В Alcoa також переглянули свої колишні прогнози по виробництву важких вантажівок і трейлерів в Китаї. Якщо три місяці тому аналітики компанії чекали зниження обсягів виробництва на 8%, то тепер прогнозують спад на 21%. В цілому з нижчими оцінками темпів зростання китайської економіки днями також виступив англо-австралійський гірничорудний концерн Rio Tinto. Крім того, на початку цього тижня скептичніші прогнози по динаміці ВВП Китаю озвучили представники МВФ і Світового банку.

Читайте також: Китай прокредитує імпортерів на 398 млн дол

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся