Уряд Криму ухвалив рішення про очищення пляжів Криму від незаконних забудов до початку курортного сезону.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим ухвалила рішення про підготовку до курортного сезону і про оздоровлення і відпочинок дітей в АРК у 2010 році. Про це повідомляє прес-служба кримського уряду. 

Урядом Криму будуть вжиті організаційні, санітарно-гігієнічні і екологічні, технічні заходи, а також заходи щодо організації транспортних пасажирських перевезень, поліпшення послуг зв'язку, організації торгівлі, громадського харчування і побутового обслуговування гостей Криму.

Окремим питанням за пропозицією заступника голови Ради міністрів АР Крим Георгія Псарьова було прийнято ухвалу на виконання доручення Президента України Віктора Януковича щодо очищення пляжів і вільного доступу до них. Створено комісію, якій доручено провести всю організаційну роботу з очищення пляжів від сміття і незаконних забудов, дотримання законодавства про відпочинок громадян.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся