Рада Європи "за" діалог з Білоруссю, але проти смертної кари в країні, - Т.Ягланд.

Рада Європи вважає за необхідне розвивати діалог з Білоруссю, але поки не бачить для цього можливостей, у тому числі з-за недавніх двох страт у цій країні.
"Ми виступаємо за діалог з Білоруссю за умови, що цей процес буде спрямований на те, щоб забезпечити дотриманням Білорусією існуючих конвенцій", - заявив на прес-конференції в Москві генеральний секретар Ради Європи Торб'єрн Ягланд, передає ВВС.
"Але ми зазнали невдачі, коли в Білорусі нещодавно відбулося дві смертних кари. Як ви знаєте, ні одна країна не може бути членом Ради Європи, якщо в ній відбуваються страти", - підкреслив Т.Ягланд.
Наприкінці 90-х років Мінськ був позбавлений статусу спеціально запрошеного при Раді Європи. А 29 квітня цього року ПАРЄ через страту Андрія Жука і Василя Юзепчука прийняла рішення припинити свою діяльність у цій країні, включаючи контакти на високому рівні між Асамблеєю та парламентом Білорусі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся