Зірвалася операція про продаж банком RBS 316 відділень іспанському Santander за 2,65 млрд дол

У Великобританії зірвалася операція про продаж банком RBS 316 відділень іспанському банку Santander за 2,65 млрд дол., передає Reuters. Сторони мали намір укласти операцію з серпня 2010 р. Вона була наказана Євросоюзом через часткову націоналізацію RBS владою Сполученого Королівства в 2008 р. після придбання нідерландського банку ABN Amro.

Santander мав намір придбати офіси і роздрібний бізнес RBS з серпня 2010 р. Спочатку операція має бути закрита до грудня 2011 р., проте технологічні і юридичні складнощі призводили до постійного перенесення термінів. У RBS вже заявили, що продовжать шукати покупця на свої роздрібні активи.

Іспанському Banco Santander були необхідні активи на ринку роздрібних послуг перед виведенням свого британського підрозділу Santander на біржу. Експерти припускали, що покупка відділень RBS дозволить отримати іспанському банку до 244 тис. нових приватних клієнтів і компаній дрібного і середнього бізнесу.

В даний час британському уряду належить 83% акцій RBS.

Читайте також: Банк Іспанії встановив рівень достатності капіталу для банків країни на рівні 9%

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся