РНБО: Україна проводила усе військово-технічне співробітництво із Грузією у відповідності до норм міжнародних режимів експортного контролю.

Четвер 16 жовтня 2008 13:47
Усе військово-технічне співробітництво із Грузією Україна проводила у повній відповідності до норм міжнародних режимів експортного контролю та національного законодавства, повідомляє прес-служба РНБО. Українські спецекспортери не здійснювали в ході російсько-грузинського воєнного конфлікту експорт озброєнь до Грузії, і ніколи не постачали товарів військового призначення під виглядом гуманітарного вантажу. Останній вантаж, у відповідності до контракту 2007 р. складався із піротехнічних засобів (що не є озброєнням), призначених для рятувальних і протипожежних систем літальних апаратів. За інформацією прес-служби, безпідставними є розмови про нібито залучення українських фахівців до бойових дій на Південному Кавказі. 17 цивільних фахівців ВАТ "Холдингова компанія "АвтоКрАЗ" та підприємства "Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. О.Морозова" Мінпромполітики України, ДП "Миколаївський ремонтно-механічний завод" і "Балаклійський ремонтний завод" Міноборони України, а також ДП "Укроборонсервіс" 3 липня 2008 р., офіційно, на виконання відповідних контрактів, перебували у Грузії. Вони здійснювали гарантійний ремонт та обслуговування автомобільної, бронетанкової, протиповітряної та іншої військової техніки. Проте одразу, після початку бойових дій, всі вони без винятку переїхали до готелів у м. Тбілісі та Поті і в період з 8 до 13 серпня повернулися українськими літаками до України.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся