ua en ru

РНБО визнала незадовільною роботу Кабміну по забезпеченню аверсу нафтопроводу Одеса - Броди (доповнення).

16:39 28.07.2008 Пн
1 мин

Рада національної безпеки і оборони визнала незадовільною роботу Кабінету міністрів по забезпеченню аверсної роботи нафтопроводу Одеса - Броди. Про це сьогодні на брифінгу повідомив перший заступник глави Секретаріату президента Олександр Шлапак. "Ніяких реальних кроків уряду по забезпеченню роботи Одеса - Броди зроблено не було, тому Президент активізував цю роботу сам і створив робочу групу", - повідомив він. Крім того, РНБО доручив Кабміну до 1 вересня ц.р. оцінити пропозиції міжвідомчої робочої групи і або погодитися з її висновками, або представити свої власні пропозиції щодо постачальників сировини для забезпечення роботи нафтопроводу в аверсному режимі. РНБО також запропонувала Президентові України зобов'язати Кабмін до кінця 2008 р. забезпечити перехід трубопроводу Одеса - Броди на проектний режим функціонування. "Хай це будуть інші компанії, якщо ті, які були запропоновані, не влаштовують уряд. Але залишати все як є, затягувати процес, щоб в кінці року знову залишитися з реверсом, продовжуючи втрачати транзитні можливості, - це надзвичайно безрозсудно для України", - сказав О.Шлапак.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: