Смерть Мотороли викликала конфлікт всередині ДНР, - Тимчук

НовиниНадзвичайні події    17.10.2016 - 09:28
Фото: голова групи "Інформаційне опір" Дмитро Тимчук
Фото: голова групи "Інформаційне опір" Дмитро Тимчук

У ДНР поширюються чутки про ліквідацію "Мотороли" силами якоїсь "спецгрупи ФСБ РФ"

Смерть одного з ватажків терористичної організації "Донецька народна республіка" Арсена Павлова ("Моторола") викликала конфлікт всередині ДНР. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив лідер групи "Інформаційне опір" Дмитро Тимчук.

"Ліквідація 16.10.2016 р. в Донецьку одного з ватажків бандформувань ДНР "полковника" А.Павлова (позивний "Моторола") стала причиною конфлікту між керівництвом "МГБ" і "МВС ДНР", - написав Тимчук.

За його словами, на екстреній нараді "керівництва силових відомств ДНР" "керівники" так званого Міністерства державної безпеки (МДБ") нагадали, що раніше попереджали про наявність у Донецьку "ряду професійно підготовлених українських ДРГ". Однак "МВС ДНР" не прийняло відповідні заходи для їх нейтралізації.

Вбивство Мотороли: подробиці, фото, відео

У свою чергу керівництво "МВС ДНР" звинуватило "МГБ" в бездіяльності, посилаючись на те, що знешкодження ДРГ не входить в компетенцію "правоохоронців".

"МВС ДНР" запропонували змінити керівництво "контррозвідки" і "антитерористичних підрозділів" у складі "МГБ".

Також Тимчук зазначив, що в ДНР скептично ставляться до версії про причетність до вбивства Мотороли української ДРГ, вказуючи на те, що диверсанти вибрали б більш простий спосіб ліквідації бойовика.

"Поширюються чутки про ліквідацію "Мотороли" силами якоїсь "спецгрупи ФСБ РФ", - підкреслив глава "Інформаційного опору".

 

Оперативні дані групи «Інформаційне Опір». Російсько-терористичні війська на Донбасі продовжують активн...

Опубліковано Dmitry Tymchuk 16 жовтня 2016 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ватажок ДНР Олександр Захарченко заявив про встановлення особи замовника вбивства Мотороли.

On Top