Смерть Мотороли викликала конфлікт всередині ДНР, - Тимчук

НовиниНадзвичайні події    17.10.2016 - 09:28
Фото: голова групи "Інформаційне опір" Дмитро Тимчук
Фото: голова групи "Інформаційне опір" Дмитро Тимчук

У ДНР поширюються чутки про ліквідацію "Мотороли" силами якоїсь "спецгрупи ФСБ РФ"

Смерть одного з ватажків терористичної організації "Донецька народна республіка" Арсена Павлова ("Моторола") викликала конфлікт всередині ДНР. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив лідер групи "Інформаційне опір" Дмитро Тимчук.

"Ліквідація 16.10.2016 р. в Донецьку одного з ватажків бандформувань ДНР "полковника" А.Павлова (позивний "Моторола") стала причиною конфлікту між керівництвом "МГБ" і "МВС ДНР", - написав Тимчук.

За його словами, на екстреній нараді "керівництва силових відомств ДНР" "керівники" так званого Міністерства державної безпеки (МДБ") нагадали, що раніше попереджали про наявність у Донецьку "ряду професійно підготовлених українських ДРГ". Однак "МВС ДНР" не прийняло відповідні заходи для їх нейтралізації.

Вбивство Мотороли: подробиці, фото, відео

У свою чергу керівництво "МВС ДНР" звинуватило "МГБ" в бездіяльності, посилаючись на те, що знешкодження ДРГ не входить в компетенцію "правоохоронців".

"МВС ДНР" запропонували змінити керівництво "контррозвідки" і "антитерористичних підрозділів" у складі "МГБ".

Також Тимчук зазначив, що в ДНР скептично ставляться до версії про причетність до вбивства Мотороли української ДРГ, вказуючи на те, що диверсанти вибрали б більш простий спосіб ліквідації бойовика.

"Поширюються чутки про ліквідацію "Мотороли" силами якоїсь "спецгрупи ФСБ РФ", - підкреслив глава "Інформаційного опору".

 

Оперативні дані групи «Інформаційне Опір». Російсько-терористичні війська на Донбасі продовжують активн...

Опубліковано Dmitry Tymchuk 16 жовтня 2016 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ватажок ДНР Олександр Захарченко заявив про встановлення особи замовника вбивства Мотороли.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top