ua ru

Слідчий комітет РФ звинуватив бійця батальйону "Дніпро" у вбивствах мирних громадян на Донбасі

Слідчий комітет Росії звинуватив бійця батальйону "Дніпро" Сергія Литвинова у вбивствах мирних громадян на сході України.

Слідчий комітет Росії звинуватив бійцябатальйону "Дніпро" Сергія Литвинова у вбивствах мирних громадян на сході України. Про це йдеться в заяві глави прес-служби слідчого комітету росії Володимира Маркіна (на фото), розміщеному на сайті СК РФ.

"...Відразу хочу заспокоїти тих, хто спробує звинуватити нас, що він (Литвинов, - ред.) насильно був привезений з території іншої держави: цей чоловік сам прийшов на територію Росії під виглядом мирного жителя, щоб вступити в одну з лікарень", - йдеться у заяві Маркіна.

За його словами, зараз Литвинов вже заарештований і найближчим часом буде етапований у Москву для проведення психолого-психіатричної експертизи.

"Так ось, за показаннями Литвинова, він "особисто здійснював вбивства цивільних осіб, які не брали участі у військовому конфлікті, в тому числі жінок і дітей, які проживали в селищах Мілове, Широкий, Макарове і Камышное, керуючись лише анонімними доносами". І, що найцікавіше, за вчинення вбивств цей боєць отримував грошову винагороду, видається його керівництвом з коштів Ігоря Коломойського", - заявив Маркін.

Нагадаємо, 29 вересня Слідчий комітет Російської Федерації порушив кримінальну справу про "геноцид російськомовного населення на південному сході України".