Скарамуччі назвав голову апарату Білого дому "параноїдальним шизофреніком", - New Yorker

Новини Політика 28.07.2017 - 06:37
Фото: Ентоні Скарамуччі (en.wikipedia.org)
Фото: Ентоні Скарамуччі (en.wikipedia.org)

Новий директор із комунікацій Білого дому також пообіцяв відправити у відставку більшість працівників адміністрації президента

Під час розмови з репортером видання The New Yorker директор з комунікацій Білого дому Ентоні Скарамуччі назвав главу апарату президента Райнса Прібуса "параноїдальним шизофреніком" і пообіцяв сприяти його відставці. Про це йдеться у матеріалі журналіста Райана Лізза в New Yorker.

Лізза стверджує, що Скарамуччі зателефонував йому в середу ввечері, щоб дізнатися, хто поінформував його про закриту вечерю президента Дональда Трампа з працівниками телеканалу Fox News.

"Як патріот Америки, ви повинні мені сказати, хто дав вам цю інформацію", - наводить журналіст слова Скарамуччі.

Під час розмови директор з комунікацій висунув версію, що джерелом NewYorker був Прібус, він також заявив, що має намір "очистити Білий дім за два тижні".

"Я кожного з них звільню. Одного я вже вигнав, а ще трьох завтра вижену. І я доберуся до Прібуса, який повідомив вам про обід. Він дуже скоро піде у відставку", - нібито заявив Скарамуччі.

Зі слів Ліззи, під час розмови Скарамуччі остаточно вирішив, що саме Прібус був джерелом NewYorker, тому що його не запросили на вечерю з Трампом.

"Райнс - чортів параноїдальний шизофренік. Параноїк", - передає його слова репортер.

Також чиновник нібито пообіцяв, що перевірить усіх працівників Білого дому на детекторі брехні і візьме у них відбитки пальців, оскільки "президент США ще не все знає про своїх помічників, але скоро у нього буде вся інформація, з якою він піде у ФБР і Міністерство юстиції".

Нагадаємо, прес-секретар Білого дому Шон Спайсер 21 липня 2017 року пішов у відставку через розбіжності з президентом США Дональдом Трампом, зокрема через призначення нью-йоркського фінансиста Ентоні Скарамуччі директором зі зв'язків з громадськістю.