Sinopec виключена з другого раунду ліцензування нафтових родовищ в Іраку.

Неділя 22 листопада 2009 18:51

Китайська нафтова група Sinopec Corp. виключена з другого раунду ліцензування нафтових родовищ в Іраку, який пройде 11-12 грудня 2009 р. Про це повідомив сьогодні чиновник Міністерства нафти Іраку, передає Reuters.

"Sinopec хотіла заплатити комісію за участь в тендері, але ми відмовили, оскільки у них є угоди з Курдським регіональним урядом", - пояснив представник іракської Дирекції нафтових контрактів і ліцензування Сабах Абдул Кадимо.

Sinopec цього року придбала швейцарську нафтовидобувну компанію Addax Petroleum Corp., яка раніше укладала сервісні контракти з властями напівавтономного курдського регіону на півночі Іраку. Центральний уряд в Багдаді не визнає такі операції дійсними.

Більше 40 іноземних компаній подали заявки на участь в другому раунді ліцензування надр в Іраку, зокрема російські Газпром, ЛУКОЙЛ, "Татнєфть" і "Роснєфть". На тендер будуть виставлено 10 нафтових і газових родовищ.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся