Сили АТО знищили 43 бойовика з початку року

НовиниНадзвичайні події    22.01.2016 - 13:36
Фото: бойовики на Донбасі
Фото: бойовики на Донбасі

Ще 52 бойовика були поранені

Сили антитерористичної операції (АТО) на Донбасі знищили 43 бойовика з початку 2016 року. Про це у Facebook повідомив спікер АТО Леонід Матюхін.

"Є інформація, що НЗФ продовжують удосконалювати отримані навички на полігонах і на практиці з позицій наших військ, в умовах наближених до бойових. Таке вдосконалення навичок коштувало життя 43 бойовикам тільки з початку 2016 року, а також 52 пораненим, які будуть пам'ятати цей досвід на все життя. Українські захисники не відкривають вогонь по позиціях, але в разі обстрілу наших позицій відповідь буде миттєва і адекватна", - повідомив Матюхін.

В ході минулої доби значно збільшилась кількість прицільних обстрілів наших позицій, особливо на Донецькому напрямку (Ма...

Опубликовано Леонідом Матюхіном 22 января 2016 г.

Нагадаємо, спостерігачі спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ зафіксували значні порушення режиму тиші поблизу аеропорту в Донецьку, а також в Дебальцеве.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Розвідка повідомила про приїзд на Донбас командувача військами ПВО Росії В зоні АТО за добу поранено 2 українських військових, загиблих немає
On Top