Швейцарське АТ “B & K Management AG" придбає основну частку у статутному капіталі ТОВ “Група компаній “Союз-Віктан", ТОВ “Союз-Віктан Трейд", ТОВ “СВ-ПЛЮС", ТОВ “НЕАПОЛІС".

Антимонопольний комітет України надав дозвіл АТ “B & K Management AG" (м. Хергісвіл, Швецарія), основним видом діяльності якого є управління активами підприємств, які знаходяться у власності товариства, на придбання частки у статутному фонді - ТОВ “СВ-ПЛЮС" (м. Сімферополь), яке здійснює діяльність з надання послуг оренди нежитлової нерухомості, обладнання та машин в межах м. Сімферополь, що забезпечує покупцеві перевищення 50% голосів у вищому органі управління емітента; ТОВ “Союз-Віктан Трейд" (м. Київ), яке здійснює діяльність з оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями, що забезпечує покупцеві перевищення 50% голосів у вищому органі управління емітента; ТОВ “НЕАПОЛІС" (м. Київ), яке здійснює діяльність з надання послуг оренди нежитлових приміщень в межах м. Києва, що забезпечує покупцеві перевищення 50% голосів у вищому органі управління емітента; ТОВ “Група компаній “Союз-Віктан" (м. Київ), яке здійснює діяльність з надання консалтингових послуг з питань комерційної діяльності та управління, а саме з питань інвестиційної діяльності, приватизації та продажу державного майна, маркетингу і реклами, розробка бізнес-планів, бюджетів, що забезпечує покупцеві перевищення 50% голосів у вищому органі управління емітента, повідомила прес-служба АМКУ.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся