ru ua

Штаб АТО: обстановка в зоні АТО залишалася спокійною

Штаб АТО: обстановка в зоні АТО залишалася спокійною Фото: АТО

В зоні АТО спокійно

Сьогодні обстановка в зоні АТО залишалася спокійною. Про це йдеться в повідомленні прес-центру АТО в Facebook.

Як наголошується,"тільки на початку доби, близько 1 і 2 ночі бойовики з великокаліберних кулеметів обстрілювали наш опорний пункт у селищі Лозове, що на Артемівському напрямку".

"На тимчасово окупованих територіях все частіше підтверджуються факти кримінального свавілля", - йдеться в повідомленні.

Сьогодні обстановка в зоні АТО залишалася спокійною. Лише на початку доби, близько 1 та 2 ночі бойовики з великокаліберн...

Posted by Прес-центр АТО on 27 вересня 2015 р.

зокрема, прес-центр наголошує, що "за нашою оперативною інформацією, керівництво Міністерства держбезпеки так званих ДНР і ЛНР, 20 вересня видало наказ про проведення фільтраційної роботи. Псевдоправоохоронці зачищають незаконні збройні формування з росіян, які не входять в регулярні підрозділи Збройних сил Російської Федерації, воюють за гроші і безпосередньо не підкоряються Кремлю. Наприклад, у селищі Дмитрівка Шахтарського району військовослужбовці Російської армії вночі без будь-яких пояснень заарештовують окремих бойовиків так званої ДНР і вивозять у невідомому напрямку. Через кілька днів їх близьким повідомляють, де знаходяться тіла. Затримують, як правило, осіб начальницького складу ДНР і тих, хто володіє інформацією про присутність регулярних військ Російської Федерації на Донбасі".

Нагадаємо, СБУ припинила діяльність мережі інформаторів ДНР.