Shell в 2010 р. планує відкрити в Україні 10-12 нових АЗС.

Shell в 2010 р. планує відкрити в Україні 10-12 нових АЗС. Про це повідомив сьогодні журналістам генеральний директор мережі Shell в Україні Вільям Козик, передає кореспондент РБК-Україна.

"Минулого року ми відкрили 12 нових заправок. Думаю, приблизно стільки відкриємо і цього року. Йдеться як про будівництво нових об'єктів, так і про оренду або купівлю вже існуючих", - відзначив В.Козик.

За словами представника компанії, Shell більше зацікавлена в покупці вже діючих АЗС, оскільки будівництво нових заправок - дуже складний процес через безліч "бюрократичних" перешкод. 

Як відзначив В.Козик, нові АЗС розміщуватимуться у містах-мільйонниках, а також в регіонах, що граничать з Польщею, Словаччиною і Угорщиною.

Компанія Shell працює на українському ринку з 2007 р. На сьогоднішній день в українську мережу Shell входить 155 АЗС. У світову мережу Shell входить 46 тис. АЗС.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся