Севастопольська міськрада звернулася до керівництва країни з вимогою припинити протиправну діяльність посадовців СМДА, - "Комерсант-Україна".

Середа 22 липня 2009 08:12
Севастопольська міськрада прийняла звернення до Президента Віктора Ющенка, прем'єр-міністра Юлії Тимошенко і спікера парламенту Володимира Литвина з вимогою принити протиправну діяльність посадових осіб міськадміністрації. Таке рішення було ухвалене на вчорашній сесії міськради, на якій, незважаючи на заборону суду, було розглянуто звіт про результати перевірки використання й охорони земель регіону. Про це повідомляє "Комерсант-Україна". У відповідь представники Севастопольської міської державної адміністрації (СМДА) звернулися до правоохоронних органів зі скаргами на дії керівництва міськради і Рахункової палати. Розгляд результатів перевірки Рахункової палати, що значився на порядку денному Севастопольського міськради минулого тижня, в рамках вчорашнього засідання позачергової сесії міськради був під питанням до останнього моменту. Проте, незважаючи на судову заборону, начальник теруправління Рахункової палати по Криму і Севастополю Валентин Борисов все ж таки оголосив результати перевірки. "Місцевим бюджетом Севастополя не отримано майже 46 млн грн, з яких 43,6 млн, - кошти від оплати втрат лісогосподарського і сільськогосподарського виробництва, 2,4 млн грн - кошти від плати за землю, що є свідоцтвом ознак корупційних дій з боку посадових осіб", - резюмував він. У бесіді з виданням В.Борисов заявив, що діяв у рамках закону. Напередодні сесії він звернувся із заявою до суду з проханням роз'яснити, що саме "заборонено обговорювати, публікувати, розглядати". "Вранці перед сесією відбулося засідання окружного суду, який роз'яснив, що мова йде про одному з актів, складеному в ході перевірки СМДА, щодо решти матеріалів жодних заборон не було", - завірив начальник теруправління Рахункової палати. Представники СМДА також вирішили звернутися до правоохоронних органів зі скаргою на дії міськради і Рахункової палати. "З кожною сесією все гостріше стає питання про розпуск Севастопольської міськради. Нікого не лякаю - констатую факт", - заявив глава СМДА Сергій Куніцин.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся