Сенцов заявив про припинення голодування з 6 жовтня, - адвокат

П'ятниця 05 жовтня 2018 17:32
Сенцов заявив про припинення голодування з 6 жовтня, - адвокат
Фото: Олег Сенцов на обстеженні (ФСВП)

Сенцов також зазначив, що за час голодування схуд на 20 кг

Український політв'язень Олег Сенцов написав у заяві, яку передав через свого адвоката Дмитра Дінзе, що припиняє голодування з 6 жовтня 2018 року. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на РосЗМІ.

Сенцов зазначив, що з 6 жовтня змушений припинити голодування, яке він тримав понад 140 днів.

У заяві він зазначив, що припиняє голодування у зв'язку з критичним станом здоров'я і патологічними змінами, які почалися в організмі, через які "найближчим часом заплановано застосування примусового харчування".

"Моя думка при цьому вже не враховується. Нібито я вже не в змозі адекватно оцінювати рівень здоров'я і небезпеки, що йому загрожує. Насильницьке годування буде проводитися в рамках реанімаційних заходів щодо порятунку життя пацієнта. У даних умовах я змушений припинити своє голодування із завтрашнього дня, тобто з 6.10.18", - написав він.

Сенцов також зазначив, що за час голодування схуд на 20 кг.

Сенцов заявив про припинення голодування з 6 жовтня, - адвокат

Фото: заява Олега Сенцова (novayagazeta.ru)

Нагадаємо, раніше РБК-Україна повідомляло, що сьогодні вранці заступник директора ФСВП Валерій Максименко повідомив, що Сенцов припинив голодування, яке оголосив 14 травня.

Пізніше радник президента Російської Федерації Михайло Федотов в телефонній розмові з українським омбудсменом Людмилою Денісовою підтвердив, що Сенцов написав заяву про відмову від голодування.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся