Секретаріат президента: Закупівля товарів і послуг для створення держреєстру виборців повинна проходити відкрито і зрозуміло.

У Секретаріаті президента переконані що закупівля товарів і послуг для створення державного реєстру виборців, повинна проходити відкрито і зрозуміло. Про це сьогодні під час брифінгу заявила заступник голови Секретаріату президента Марина Ставнійчук, передає кореспондент РБК-Україна. "На моє переконання, такі важливі послуги і роботи як створення державної системи виборців, повинні відбуватися виключно на конкурентній відкритій і зрозумілій основі", - сказала вона. Вона підкреслила, що немає ні у роботах ні у послугах, пов"язаних з державним реєстром виборців, якихось технічних умов, які б не давали можливості провести відкритий конкурс. Вона також розкритикувала, намагання ЦВК провести процедуру закупівлі лише у одного учасника. "Сьогодні, нам іноземні фірми на умовах субпідряду для створення державного реєстру виборців не потрібні", - сказала вона. За її словами, в Україні достатній потенціал, щоб держреєстр виборців був створений власними потужними компаніями і "таких потужних нацкомпаній, як мінімум, 5,7,10", - зазначила вона.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся