Сьогодні для двосторонньої співпраці України і Кореї є всі можливості, - В.Ющенко.
Президент України Віктор Ющенко закликає корейських бізнесменів співпрацювати з Україною в авіакосмічній, кораблебудівній та військово-технічній сферах. Про це він повідомив під час свого виступу на корейсько-українському бізнес-форумі, який відбувся сьогодні в Сеулі.
Президент відзначив, що нині в Україні розроблено шість літаків класу Антонова, є два суднобудівні заводи, які готові підтримати спільні з Кореєю проекти розвитку.
"Хочемо запропонувати корейським партнерам співпрацю в цих галузях", – сказав В.Ющенко, повідомляє прес-служба президента.
На переконання В.Ющенко, сьогодні для двосторонньої співпраці України і Кореї є всі можливості. За його прогнозами, через кілька років українська економіка стане однією з наймодерніших у Східній Європі – збалансованою, з річним приростом ВВП понад 10%.
Крім того, під час форуму відбулася церемонія підписання Рамкової міжбанківської експортної кредитної угоди між ВАТ "Укрексімбанк" та "Ексімбанком Кореї". З української сторони документ підписав голова правління "Укрексімбанку" Віктор Капустін, з корейської – голова правління та президент "Ексімбанку Кореї" Янг Чеон-Сік.