ru ua

СБУ затримала групу терористів, які підірвали відділення банків в Одесі та готували нові теракти

Служба безпеки України (СБУ) в ніч з 21 на 22 липня 2014 р. затримала п'ятьох учасників терористичної організації, які готували теракти в Одесі у місцях масового скупчення людей та проти політиків з використанням саморобних вибухових пристроїв.

Служба безпеки України (СБУ) в ніч з 21 на 22 липня 2014 р. затримала п'ятьох учасників терористичної організації, які готували теракти в Одесі у місцях масового скупчення людей та проти політиків з використанням саморобних вибухових пристроїв. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

"У ніч з 21 на 22 липня ц.р співробітники СБУ затримали п'ятьох громадян України, учасників терористичної організації, яка ставила за мету дестабілізацію ситуації в регіоні. Раніше вони вже вчиняли підрив банківських установ у місті. Зловмисники також готувалися знищити будівлі військових комісаріатів в Одесі", - йдеться в повідомленні.

В СБУ повідомляють, що вже встановлено, що затримані координували свої дії з ватажками терористів, які беруть участь у бойових діях проти сил АТО на сході України.

У ході обшуків у членів терористичної групи вилучено елементи вибухових пристроїв, вибухову суміш, засоби травмування людей під час вибуху (металеві кулі, подрібнені цвяхи тощо), сепаратистську символіку.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 258 Кримінального кодексу України (Терористичний акт).

Зазначимо, в Одесі в ніч з 13 на 14 липня сталися вибухи у двох відділеннях "Приватбанку".