ru ua

СБУ заарештувала бойовика ЛНР, який готував теракт у Запоріжжі

Служба безпеки України затримала бойовика так званої "Луганської народної республіки" на прізвисько "Беркут", який готував теракти в Запоріжжі. Про це йдеться в повідомленні прес-служби СБУ в Facebook.

"Житель Запорізької області, 1983 р., з квітня ц. р. воював на стороні терористів т. зв. ЛНР в складі незаконного збройного формування "Привид". "Беркут" разом з іншими бойовиками здійснював терористичні акти, захоплював адміністративні будівлі, викрадав людей, а також брав участь у збройних нападах на сили АТО в районі Савур-гори. Ватажки терористів т. зв. ЛНР, які готують озброєні диверсійні групи для засилання в мирні міста, поставили "Беркуту" завдання вчинити терористичні акти в Запоріжжі для залякування населення та дестабілізації ситуації в мирних містах", - йдеться в повідомленні.

СБУ заарештувала бойовика ЛНР, який готував теракт у Запоріжжі

(Джерело фото: прес-служба СБУ)

"Бойовик повернувся додому і почав підготовку до скоєння терактів на об'єктах інфраструктури регіону. Зловмисник підшукав спільників, які повинні були спостерігати за об'єктами інфраструктури і збирати дані про надійність їх охорони. Зловмисник обговорював зі своїми кураторами з ЛНР способи одержання від них зброї і вибухівки для здійснення терактів", - відзначили в прес-службі.

За рішенням суду зловмисника взято під варту, йому оголошено підозру за ст. 258-3 Кк України.

Нагадаємо, СБУ затримала воював на стороні ЛНР російського танкіста.