Збірна Росії вперше за 20 років вийшла до півфіналу чемпіонату Європи з футболу.

Збірна Росії увійшла до півфіналу чемпіонату Європи з футболу. Росіяни обіграли збірну Нідерландів з рахунком 3:1. На 56-ій хвилині гри нападник збірної Росії Роман Павлюченко вивів російську команду вперед, проте під завісу матчу голландці зрівняли рахунок. На 86-ій хвилині Рууд Ван Ністелрой зробив рахунок 1:1. У додатковий час спочатку на 112-ій хвилині гри м'яч у ворота команди Нідерландів забив півзахисник Дмитро Торбінський, а за чотири хвилини, на 116-ій, відзначився Андрій Аршавін. Вперше за 20 років збірна Росії увійшла до півфіналу європейського чемпіонату Європи. Гра відбувалась у швейцарському м. Базелі. У півфіналі збірна Росії зустрінеться з переможцем матчу Італія-Іспанія.