S&P помістило рейтинг Toyota в списки на можливе пониження з "негативним" прогнозом.

Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's (S&P) помістило сьогодні довгостроковий рейтинг AA японського автовиробника Toyota Motor і її підрозділів в списки на перегляд з "негативним" прогнозом. Це пов'язано з потенційним негативним впливом проблем з неполадками автомобілів на рівень ризику бізнесу Toyota, йдеться в оприлюдненому сьогодні прес-релізі агентства.

Разом з Toyota Motor можуть бути переглянуті у бік пониження і рейтинги її постачальників, включаючи Denso, Aisin і Toyota Industries.

Перегляд рейтингів S&P планує провести до середини травня 2010 р., при цьому будуть оцінені прогрес відносно вирішення проблем з якістю і фінансові результати компанії за підсумками січня - березня 2010 р.

У списки на можливе пониження з "негативним" прогнозом, крім Toyota Motor Corp. потрапили її підрозділи Toyota Financial Services, Toyota Finance, Toyota Motor Credit, а також постачальники Denso, Aisin Seiki і Toyota Industries.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся