ua en ru

З місця "фосфорної" аварії вивезли сім цистерн забрудненої води із піноутворювачем.

15:29 09.08.2007 Чт
1 мин

Сьогодні з місця "фосфорної" аварії у Львівській обл. вивезли сім цистерн (по 70 т кожна) забрудненої води із піноутворювачем, повідомляє прес-служба Львівської обласної державної адміністрації. До робіт було залучено 22 особи та 7 одиниць техніки. У медичних закладах Львівській обл. стаціонарно продовжується обстеження та лікування шість дорослих осіб. Всього було госпіталізовано 320 осіб, у тому числі 83 дитини, з них 181 особа, у тому числі 48 дітей, з підозрою на отруєння фосфором. З початку події з прилеглих до місця аварії 54 населених пунктів медичними працівниками області обстежено на предмет отруєння фосфором 38,819 тис. осіб, з них 5,654 тис. дітей.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: